О компании

Компанія "Инэкс - Пульт" спеціалізується на постачаннях, і сервісному обслуговуванні систем відеоспостереження, охоронної сигналізації і контролю доступу.

Ми представляємо на українському ринку продукцію фірм-виробників систем безпеки, що зарекомендували себе як краще рішення з точки зору надійності, якості і впровадження сучасних технологій.

Завдяки спрямованості компанії, ми можемо запропонувати нашим клієнтам оптимальні рішення поставлених завдань з використанням найбільш відповідного в тій або іншій ситуації устаткування і згідно прийнятих в Україні нормативів. Ми постійно відстежуємо тенденції розвитку ринку безпеки і намагаємося впроваджувати високотехнологічні новинки, що з'являються, на об'єктах наших замовників.

Наші стосунки із замовниками складаються на взаємоповазі і довірі один до одного. До кожного з них ми виробляємо індивідуальний підхід, це дає нам можливість не втрачати старих клієнтів і отримувати нових. Усі наші клієнти і оптові, і роздрібні користуються гнучкою системою накопительских знижок.

У колективі компанії працюють висококласні фахівці, які вже багато років зайняті в області безпеки і роботи, що отримали великий практичний досвід, в цій сфері діяльності.


ТОВ "ИНЕКС-пульт" виконує проектування, монтаж, пуско - наладку, гарантійне і технічне обслуговування :
- систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій і сповіщення людей у разі їх виникнення;
- систем охоронний - пожежній сигналізації, різній категорії складності;
- систем автоматичної пожежогасінні
- облаштувань захисту будівель і споруд від розрядів блискавок і вогнезахисту конструкцій;
- автоматичних систем дымоудаления;
- структурованих кабельних систем;
- систем контролю доступу;
- систем відеоспостереження;
- електрика, автоматизація і контрольні вимірювальні прилади
Ми забезпечуємо проектування з отриманням експертного висновку, і супровідну документацію на усіх етапах виконання робіт з подальшим сервісним обслуговуванням усіх систем.
Нами також здійснюється фізична і технічна охорона із здачею об'єктів на пульт
Централізованого спостереження і виїздом груп реагування.Запрошуємо до співпраці монтажні організації, будівельні компанії!

Ліцензія МНС № 457124 від 15.05.2009г

Ліцензія МВС № 079949 від 26.06.2006г

охоронна сигналізація, система відеоспостереження, відеоспостереження, камери відеоспостереження, видеодомофон, домофон, пожежна сигналізація, охоронні системи, сигналізація, контроль, система контролю, скуд, установка домофона, домофоны, системи відеоспостереження, відеоспостереження, гарантія, безпека, охорона, охорона об'єктів, охоронне підприємство, кабельна продукція, безпека охорона, охоронна діяльність, охоронні послуги, охоронні послуги Харків, технології безпеки, системи контролю доступу, автоматичні шлагбауми, парковка, автоматика воротонна, відеоочко

 
 

Контакты

ИНЭКС-ПУЛЬТ, ООО
(основной офис)

61050, Украина, Киевская, г. Харьков, пр. Московский,47, дом
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create